Трансформаційні тури зі Spica Astrology

Чи думали ви, що подорожі це набагато більше, ніж просто поїздка в іншу країну задля відпочинку? Подорожі розширюють наш світогляд. Під час поїздки ми отримуємо відповіді на багато життєвоважливих питань.

Коли ми відпочиваємо від свого буденного життя і щоденної рутини, нам в голову приходять нові думки, ми починаємо дивитися на речі під іншим кутом і цілком ймовірно, що вирішення проблеми, яку ми вже другий тиждень тримаємо в голові, прийде під час одного прекрасного заходу сонця.

Подорожі допомагають нам відкритися і впустити зміни у наше життя. Програму для наших авторських турів ми розробляємо самостійно. Кожен наш тур – трансформаційний, тому що ми додаємо різноманітні тренінги, ігри та астрологічні консультації.

Ви отримуєте можливість запустити внутрішні процеси, зміни в собі та своєму житті, провести час у колі однодумців, знайти друзів з якими вас поєднують спільні цілі та прагнення. Наше коло однодумців покаже вам, наскільки мало речей нам насправді потрібно для щастя.

Подорожі з нами - це саме той час для вашого розвитку та відкриття нових горизонтів. Наші трансформаційні тури – це чудовий спосіб змінити своє життя як духовно, так і на фізичному рівні. Ваші спогади не займуть багато місця в рюкзаку, але вони залишать вам багаж знання на все життя !!!

Після подорожей зі Spica Astrology складно залишитися таким самим, як і раніше!

Ну що, полетіли? Ти з нами?!

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ