Натальна астрологія. Прочитай свою долю

Інтерпретація натальної карти починається з того, щоб ми правильно збудували її за допомогою астрологічної програми.

Важливо також визначитись із точністю часу народження.

Існує безліч програм в інтернеті, програм для мобільних пристроїв, але вони можуть видавати вам неправильну побудову карти. Причин іноді може бути помилка в GMT.

Різні країни світу по-своєму змінюють часовий пояс, переходячи на літній або зимовий час. Не приділивши уваги цьому моменту, ми ризикуємо отримати становище Ascedent у знаку, що не відповідає дійсності. Можна самостійно перевірити часовий пояс на момент народження.

Також, варто приділити увагу аналізу свого життя та знайти відповідність тому, що ви бачите у карті щодо своєї долі.

Перш ніж приступати до інтерпретації, важливо бути критичним, але й водночас довіряти зіркам, адже вони на небі вказують нам шлях. Якщо ви бачитимете один негатив - краще відкласти це заняття на якийсь період, адже довіра є важливим показником того – чи ми готові визнати вищі сили управління. Астрологія дає нам можливість зазирнути у своє минуле, сьогодення та майбутнє. Це не ворожіння, а конкретні факти, які впливають на нас.

Також варто зазначити, що неможливо щось опрацювати, змінити чи втрутитися у систему управління. Ми лише піщинки, якими керують згори.

Це важко прийняти, зрозуміти та ще важче реалізувати на рівні відчуттів. Адже від людини приховано це керування.

В принципі, ваше життя не зміниться від того, знатимете ви свою долю чи ні. Багато астрологічних шкіл зловживають цими пропозиціями про «опрацювання» планет. Але це лише бажання в це вірити, адже визнати і прийняти важче, легше жити з надією на щасливе життя, за рахунок своїх зусиль у матеріальному, ніж працювати внутрішньо, докладаючи зусиль для розвитку своєї душі.

Планети, зірки, навколишній світ – це місце сили. Кожна планета є енергією, і ми впливаємо на своє оточення, так само, як і все у світі впливає на нас. Будемо називати цю властивість енергією та силою. Ми з вами летимо в нескінченності, це означає, що світ нескінченний і немає кінця руху цієї енергії. Ми можемо розвивати цю силу чи ні, свідомо чи ні – але все, що відбувається у вашому житті, вже змінює вас. Енергія, яку ви включаєте через вплив навколишнього світу на вас, запам'ятовується всередині і є частиною вас, всі ці набуті відчуття формують вашу душу і все. Так і живемо.

А як бути, якщо нам подобається коли все добре і зовсім не подобається коли все погано?

Прагнути відчути, коли все добре. Ось тільки інструкції приховані.

Але розвиваючи у собі хороші властивості стосовно нашого оточення ми можемо проводити ці сили, проводячи енергію в позитивні властивості. От і все . Є багато чого сказати з цього приводу. Але давайте повернемося до нашої натальної карти. Що ж там написано?

Чи всі чули таку фразу – що на небі, то і на землі? Мікро та макросвіт. За образом та подобою.

Прочитати долю можна оцінивши, від більшого до меншого. У момент народження людини, з першим подихом - відображається картинка зоряного неба, вона ніби зупиняється, по ній ми й читаємо свою долю. Вона неповторна, і ніколи не буде схожою з іншими. Все тому, що ми не можемо повернутися в минуле – кожна секунда рухає нас уперед і ніколи назад. Як у фільмі «Бенджамін Баттон» не буває… Хоча є в мене історія і з цього приводу) Все у світі вже сталося після великого вибуху, і ми з вами збираємося назад у протилежному русі до тієї цілісності, яка колись була, але вже з величезною силою, яку ми з вами набуваємо з життя.

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ