Прогноз по Затемненям

*друкована інформація не надається
**консультант не несе відповідальності за дані надані клієнтом, у разі надання невірних даних народження, необхідно розуміти, що вся інформація буде побудована за наданими даними
***за необхідності термінового замовлення, доплата 50% від вартості консультації

 Цієї осені на нас чекає черговий коридор затемнень на осі Телець – Скорпіон, який відкриє сонячне затемнення 25.10 та завершить місячне 08.11.

 З одного боку, це звичайне явище, що відбувається щороку. Проте вплив затемнень завжди помітний, але проявляється індивідуально. Цей період може бути дуже значущим і повністю змінити ваше життя, вплинути на прийняття доленосного рішення. А для когось може пройти без суттєвих змін. Затемнення завжди відбувається у певному будинку гороскопу та активізує якусь сферу нашого життя. І щоб дізнатися, як затемнення вплине особисто на вашу долю – у вас є можливість замовити консультацію саме про це затемнення!

 

Після оплати консультації, ми опрацюємо ваше замовлення і з вами зв'яжеться ваш консультант протягом 1-2 днів, погоджує з вами дату та час вашої зустрічі. Всі ваші дані ви писатимете безпосередньо вашому консультанту. Консультація проходитиме у відео або аудіо форматі, у зручному для вас месенджері.

1000 грн.
Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ