Відповідь на одне запитання на картах Таро

 Ми часто зіштовхуємося з ситуаціями, в яких нам важлива порада. Нам здається, що ця ситуація зайшла в глухий кут, ми не бачимо виходу з неї і починаємо зневірюватись.

Розклад на картах Таро – це занурення у важливе для вас питання, опис конкретної ситуації та пошук шляхів вирішення та прогнозування можливих варіантів розвитку.

Карти Таро є мудрим наставником: вони вкажуть на помилки та підкажуть найкращі варіанти вирішення вашого питання. За допомогою карт Таро можна побачити те, як найімовірніше розвиватиметься ситуація і яких наслідків варто очікувати.

Які питання можна ставити на консультації?

Дізнайтеся що вас чекає наступного року або наступного місяця.
Аналіз подій, які відбуватимуться з вами в різних сферах життя протягом періоду, що вас цікавить.

Після оплати консультації, ми опрацюємо ваше замовлення і протягом 1-2 днів з вами зв'яжеться ваш консультант для уточнення вашого питання. Після чого ви отримаєте відповідь в аудіоповідомленні протягом 3 робочих днів з дня оплати.

Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншої країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будь ласка до наших менеджерів у любий зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквизити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 

500 грн.
Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ