Трансформаційна гра «Ліла»

01.07.2023
Онлайн

Вартість гри: 1000 грн
Тривалість: 4 години
Кількість учасників: 6 чол.

Гра відбудеться онлайн 01.07.23. о 12:00 за київським часом. 

Ліла
- Давня індійська трансформаційна гра, дослівний переклад «Гра Знання», заснована на філософському усвідомленні та прийнятті всіх життєвих етапів, як шанс переоцінити усі ваші життєві принципи.

На початку гри формується запит і якщо він дійсно важливий - гра пропускає. У ході гри отримуєш ключі-відповіді до всіх внутрішніх запитів та станів. Рух по клітинкам – це проживання всіх емоцій та хвилювань, проживаємо та відпускаємо.

Ви кидаєте кубик, сподіваючись знайти відповідь, підказку.

Крок за кроком вас веде нагору, до розуміння, до розмови із собою. Де шукати відповідь? Відповідь з’явиться всередині вас до кінця гри. Начебто під час проходження кожного етапу ви виросли, знайшли себе, подивилися з боку.

Під час гри відбуваються неймовірні речі, ви знаходитесь за межами сприйняття матеріального світу і стикаєтеся з сакральним значенням свого шляху. Вам раптом стає ясно - хто ви, навіщо ви прийшли в цей світ і який наступний крок вам доведеться зробитися.

Ліла – це можливість подивитися на своє життя під іншим кутом сприйняття реальності. Проходження через гру дає звільнення від ілюзій. Взаємодія з гравцями це можливість навчиться приймати чужу думку.

У грі ви матимете можливість спостерігати закономірності «випадкових» подій у нашому житті.


Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ