Вікторія Пуга

Астролог – випускниця Академії Spica Astrology, куратор курсів «Астромарафон», «Астрологія як професія». Проводить консультації з усіх видів астрологічних послуг.

Як зараз пам'ятаю той день, коли вперше написала повідомлення з питанням про майбутній курс «Астромарафон» в академії Spica Astrology.

Відповідь була негайною. Мов чекали його від мене. Але зараз не про це:)

Подивившись додатково прямий ефір з Анею про марафон, я ухвалила однозначне рішення – йду! Хоча на той момент я навіть не здогадувалася, що це рішення буде для мене таким знаковим. Моєю першою сходинкою в академії.⠀

Після марафону я перестала ставити запитання: «Чому так, а не інакше?». Прийшло чітке усвідомлення, що час ставити запитання «Для чого?» і «Що я можу для цього зробити?». 

Адже під час проходження марафону відбулося знайомство із собою, чесне та відкрите. А з Анею тільки так! Вона той учитель, який торкнеться найпотаємніших глибин твоєї душі. Після чого ти відкриваєшся для себе по-новому.

Команда академії Spica Astrology створила багато неймовірних курсів для тих, хто хоче пізнавати і розкривати світ астрології шляхом об'єднання однодумців: курс «Аналіз карт Таро», курс «Астрологія як професія», а також приголомшливий цикл вебінарів «Секрети Світобудови», які прочиняють ті самі двері , де банальні питання відпадають самі собою.

Дані знання дають можливість розкривати властивості та якості кожної людини як унікального індивідуума і, водночас, як невід'ємної частини єдиної системи. Другий рік я продовжую вивчати та пізнавати астрологію. Мої перші консультації в Spica Astrology, стали початком мого співробітництва та роботи в академії.

Зараз я також куратор курсу «Астромарафон» та курсу «Астрологія як професія», які надихають ділиться отриманими знаннями. Такими важливими та необхідними.

Рада допомогти і познайомити вас з дивовижним світом астрології.

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ