Анна Кременчук

Астролог – випускниця Академії Spica Astrology та куратор курсів «Астромарафон», «Астрологія як професія», «Аналіз карт Таро». Проводить консультації з усіх видів астрологічних послуг.

Інтерес до майбутнього та невідомого жив завжди всередині мене. Бажання знати більше, ніж бачать мої очі, штовхало до вивчення нового. Хотілося розгадати закони Всесвіту, які вони та як працюють.

З простих відеопрогнозів на YouTube народився мій інтерес до вивчення астрології. З нетерпінням чекала нових випусків і дивувалася, як загальний прогноз може так точно описувати те, що відбувається в моєму житті, на що тоді здатна астрологія в особистій інтерпретації? З цього питання розпочалося моє навчання.

Перший досвід навчання був у Санкт-Петербурзькій астрологічній академії, півроку. Хотілося більше інформації та інтенсивніший темп у навчанні. Мені порадили Анну Карпєєву. Ми познайомилися на консультації і відразу виникло бажання вчитися саме в Анни. Було розуміння, що тут можна отримати знання чітко та структуровано. І найголовніше моє відчуття – знайшла свого вчителя.

З того часу розпочався абсолютно новий, захоплюючий етап: вебінари, книги, нове оточення людей, які горять тим самим. Хотілося лише одного, закопатись у книгах Вронського та Дарагана з натальними картами та досліджувати.

Ось уже 4 роки як я ґрунтовно вивчаю астрологію, а вона ніяк не перестає дивувати своїми можливостями, багатогранністю та глибиною. Кохання у нас із нею справжнє, іноді через подолання і навіть відторгнення, але це лише сильніше притягує до себе.

 Співпраця зі Spica Astrology почалося зі створення та ведення закритого телеграм каналу. Його учасники щодня отримують корисну інформацію за допомогою карт Таро і знають все про «астропогоді», це кишеньковий астролог, який завжди на зв'язку.

Відкриваючи натальну карту завжди зіштовхуєшся з долею людини, це змушує відчувати неймовірно тремтливі відчуття. Уся доля зашифрована у цих символах, і щоразу дивуюсь можливості її читати. Астрологічні консультації у Spica Astrology відкрили для мене новий світ та рівень спілкування з людьми. Це завжди чесна розмова, відповіді на найпотаємніші та найбільш хвилюючі питання, це можливість бути провідником інформації, яку клієнт готовий і хоче почути, відкрити таємниці майбутнього, дати напрям відповідно до потенціалу та можливостей натальної карти.

Найбільше задоволення відчуваєш тоді, коли передаєш знання іншим. Таке відбувається на нашому Астромарафоні, де розкривається можливість розповісти та показати, як працюють планети натальної карти, як вони описують людей та формують нашу долю. Коли є можливість навчити інших говорити та мислити астрологічною мовою.

В астрології немає містики та магії, це метод аналізу інформації, заснований на багаторічному спостереженні за планетами та їх впливом на людські долі, з такої точки зору до математики вона ближча, ніж до чогось «надприродного». Це досвід та знання, отримані астрологами давнини, і передані нам як унікальний інструмент пізнання себе та навколишнього світу. Рада допомогти кожному бажаючому.

 

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ