Анна Карпєєва

Астролог, засновник та викладач академії Spica Astrology, протягом більше 13 років вивчає астрологію і ніколи не припиняла здобувати знання від вчителів зі світовим ім'ям.

Астрологія в моєму житті з'явилася в той момент, коли мені були потрібні відповіді про закони світобудови.

Мені 12 років і я зовсім не розуміючи, ким я стану в майбутньому, все одно відчуваю впевненість у своєму шляху, подяку та довіру долі.

Вперше я була на консультації у астролога у 16 років, за що маю велику подяку моїй сестрі, саме вона організувала для мене цю зустріч. Вартість консультації у досвідченого астролога не маленька і в той час я не змогла б собі цього дозволити. Я вважаю, що мені дуже пощастило саме з людьми, які мене оточували і спрямовували, часом навіть не розуміючи, що їхній вплив дуже сильний у моєму житті.

Мені вистачило тієї консультації, щоб почути, відчути важливий напрямок свого шляху.

Відчуття того, що наше життя з першого зітхання і до останнього, має сенс, закодований в управлінні нами згори - порушило в мені немислиме бажання пізнавати все більше і більше Всесвіт.

Я не прийшла в астрологію, щоб стати астрологом і присвятити їй більшу частину свого життя, але у Долі були інші плани. Протягом шести років я вивчала астрологію у різних вчителів: Київська школа астрології (Віктор Базілей), Костянтин Дараган, Оскар Хоффман. Пройшла багато додаткових семінарів.

Вважаю, що лише вчителі здатні донести до тебе знання. Це як вдихнути в тебе життя.

Поступово, коло знайомих, яких я консультувала, розширювався і мені довелося піти з основної роботи. Після чого мене попросили навчити того, що я знаю. Так народилася школа астрології "Spica Astrology".

Основною мотивацією для мене є передача знань далі, розвиток душі та бажання дати вам побачити можливість жити з радістю та насолодою)

Практикую астрологію та консультую вже 13 років.

Передаю знання упродовж 6 років.

Хочу бути вчителем для людей, які знають, що є щось більше, ніж те, що ми бачимо на власні очі. Я знаю багато різної інформації для інтерпретації долі людини.

І пропоную вам отримати ці знання, і надалі застосовувати їх для користі людей, себе, світу, та й будь-кого.

Така професія як астролог – зараз звучить дивно, незвично.

Але хочу вас запевнити, що незабаром це буде шанована та потрібна спеціалізація.

Особливо затребуваною ця галузь стане у сфері підбору персоналу для ведення бізнесу.

Багато моїх клієнтів приходять до мене дізнатися - як і куди вкладати гроші, що принесе їм дохід, а не тільки про любовні стосунки.

Ми постійно розвиваємось і намагаємось запропонувати для вас свої послуги, які наблизять до розуміння себе, цього світу та сенсу життя, у цьому наша місія.

 

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ