Про школу

Академія «Spica Astrology» 

Академію «Spica Astrology» було створено Анною Карпеєвою у 2016 році. За цей час навчання пройшли понад 1000 учнів, які змінили своє життя! Наші студенти отримали знання про себе, про світ та навчилися прогнозувати майбутнє. Деякі з них, захистивши свою компетентність у знаннях астрології, продовжили свій шлях разом із нами. Всі наші консультанти та куратори курсів закінчили повне навчання у всіх наших проектах. Ми підтверджуємо їхній професійний рівень і сміливо можемо ручатися за якість послуг, які вони надають!


Анна Карпєєва

Анна Карпєєва

Астролог, засновник та викладач академії Spica Astrology, протягом більше 13 років вивчає астрологію і ніколи не припиняла здобувати знання від вчителів зі світовим ім'ям.

Астрологія в моєму житті з'явилася в той момент, коли мені були потрібні відповіді про закони світобудови.

Мені 12 років і я зовсім не розуміючи, ким я стану в майбутньому, все одно відчуваю впевненість у своєму шляху, подяку та довіру долі.

Докладніше
Анна Кременчук

Анна Кременчук

Астролог – випускниця Академії Spica Astrology та куратор курсів «Астромарафон», «Астрологія як професія», «Аналіз карт Таро». Проводить консультації з усіх видів астрологічних послуг.

Інтерес до майбутнього та невідомого жив завжди всередині мене. Бажання знати більше, ніж бачать мої очі, штовхало до вивчення нового. Хотілося розгадати закони Всесвіту, які вони та як працюють.

Докладніше
Вікторія Пуга

Вікторія Пуга

Астролог – випускниця Академії Spica Astrology, куратор курсів «Астромарафон», «Астрологія як професія». Проводить консультації з усіх видів астрологічних послуг.

Як зараз пам'ятаю той день, коли вперше написала повідомлення з питанням про майбутній курс «Астромарафон» в академії Spica Astrology.

Відповідь була негайною. Мов чекали його від мене. Але зараз не про це:)

Докладніше

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ