Курс «Астрологія як професія»

Старт 23.01.2023.

Тривалість курсу – 15 місяців
+ 6 місяців доступу до навчальних матеріалів після закінчення курсу

Навчіться бачити та чути більше, ніж показує сучасний світ та опануйте професію майбутнього - Астролог!

Купити курс

Опис курсу

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про курс, ми все для вас дрібнесенько прописали! Для цього радимо обовʼязково прокрутити сторінку до кінця 😉

Бронюванням місця на курсі вважається оплата мінімум одного місяця навчання, тому,  щоб стати студентом курсу, необхідно здійснити оплату на цій сторінці. 

Курс Астрологія як професія надасть вам наступні можливості:

Розклад  курсУ

Як проходитиме курс

Доступна методика навчання

Навчання проходитиме на спеціальній освітній платформі. У вас буде особистий кабінет та доступ до уроків, які складаються з відеозапису, презентації та текстових матеріалів. Тривалість теоритичних відеоуроків залежить від теми, та ориєнтовно складає 1,5 години. Вам знадобиться 3-4 години на тиждень щоб пройти теоритичний обсяг. Плюс практичні заняття 1-2 рази на тиждень. У дати згідно з розкладом (помаранчева кнопка вище👆🏻), у вас буде відкриватися доступ до уроків. Для проходження курсу вам знадобиться доступ до інтернету та спеціальна програма астропроцесор, для побудови карти. 

Матеріал без «води»

Жодної води та розмитості. Все чітко та ясно. Про складне розповідається простою і зрозумілою мовою. В цьому курсі зібране саме найнеобхідніше, щоб надати вам гідний фундамент. Познайомити вас з різноманітними можливостями астрології, щоб надалі ви змогли удосконалювати свій професійний шлях особистим досвідом. Ми даємо вам базу, на яку далі ви зможете як намисто нанизувати мудрість. Всю інформацію можна відразу застосовувати на практиці. Також у вас буде рекомендована література,  деякі книжки ви зможете знайти в самих уроках. 

Практичні знання

40% нашого курсу -  онлайн практики в zoom з Анною Карпєєвою, в будні дні о 19:30 за київським часом. Також додатково у вас будуть практичні заняття з кураторами курсу - 19:30 так само за київським часом. Тривалість практичних занятть 1-1,5 години в залежності від теми. На заняттях ви будете аналізувати карти відомих людей, а також реальних клієнтів, яких ми для вас підбираємо. Якщо ви не зможете бути присутнім на онлайн занятті, у вашому кабінеті на платформі, в цьому ж уроці, буде доступний запис, який ви зможете подивитись у зручний для вас час. 

 

Зворотній зв'язок

Протягом навчання ми підтримуємо учнів та відповідаємо на будь-які питання стосовно тем курсу,  на платформі під кожним уроком. Два рази на тиждень, весь день ви зможете задавати питання нашим кураторам. Також ви зможете задавати питання на онлайн практиках, кураторам та Анні Карпєєвій. У вас буде доступ до телеграм-чату учасників, для спілкування з однодумцями. Там ви зможете розбирати цікаві кейси, та радитись з майбутніми колегами. 

 

Пiдтверження знань та доступ

Доступ до курсу у вас буде протягом 21 місяця. Навчальний процес 15 міс., та додатковий доступ до матеріалів 6 міс. Дані умови доступу дійсні для тих студентів, які пройдуть весь курс впродовж 15 місяців. Якщо ви за будь-яких умов вирішите достроково припинити навчання,  доступ до матеріалів припиняється на тому місці та даті, де у  вас закінчився оплачений термін. Ми не продаємо окремі уроки, ми пропонуємо цілісний курс.
У вас будуть письмові іспити після закінчення кожного розділу, всього їх буде три. Ви будете робити аналіз карти реальних клієнтів. При вдалому складанні всіх іспитів ви отримуєме сертифікат який засвідчує що ви пройшли всі матеріали курсу та успішно підтвердили свої знання. Також ви можете не здавати іспити, але в такому разі ви отримуєте сертифікат про те, що ви прослухали данний курс в повному обсязі. 

 


Залишились питання? Надсилайте заявку, записуйтесь на курс і ми зв'яжемося з Вами, відповімо на всі запитання та надішлемо всю необхідну інформацію.
Купити курс

Структура курсу

1 сходинка
Пiзнай cебе
Натальная астрологiя та сумiснiсть 
Хiрон у гороскопi
Юнона, Веста, Церера
Лiлiт у гороскопi
Медична астрологiя
2 сходинка
Дiзнайся своє майбутнє
Транзити
Затемнення
Дирекції
Прогресії
Фiрдари
Соляр и Лунар
Методи ректифiкації
Мiсяць практичних занять прогностики
3 сходинка
Подiлися своїми знаннями

Астрологія пандемій

Нерухомi зiрки
Жереба в натальнiй картi

*Академія залишає за собою право зміни порядку занять та додавання нових з метою покращення навчального процесу

Звертаємо вашу увагу на те, що для проходження цього курсу вам знадобиться спеціальна астрологічна програма, для побудови натальної карти та інших дій. Ми радимо програму Зет яка працює автономно (навіть при відсутності інтернету), але вона добре працює лише на операційній системі Windows. Якщо у вас інша система, наприклад IOS, то вам знадобиться встановити Windows на своєму компʼютері, чи застосувати інший спосіб. Також, якщо ви вирішете не встановлювати ці програми, ви зможете користуватись астропроцесорами онлайн (для цього буде потрібен доступ до інтернету), яких досить великий вибір. Ми допомогаємо інформаційно, щодо порад вибору програм для роботи, але ми не несемо відповідальність щодо встановлення цих программ на ваші компʼютери. Після зарахування на курс, ви отримаєте посилання на різні програми та наші рекомендації, а ви самостійно вирішите що для вас буде найзручніше. 


Вартiсть курсу

Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншії країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будь ласка до наших менеджерів у будь-який зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквізити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 

Після оплати, ми опрацюємо ваше замовлення і з вами зв'яжеться наш менеджер. 

Оплата всього курсу
78000 грн
64000 грн
Ваша вигода: 14000 грн
Сплатити
Оплата 1 раз в 3 місяці
15600 грн
14000 грн
Ваша вигода: 1600 грн
Сплатити
Оплата 1 раз на місяць
5200 грн
Ваша вигода: 0 грн
Сплатити

Викладач

Анна Карпеева

Астролог  практикует 13 лет, создатель и преподаватель академии Spica Astrology

Докладніше
Анна Кременчук

Астролог – выпускница Академии Spica Astrology и куратор курса «Астромарафон»

Докладніше
Вікторія Пуга

Астролог – випускниця Академії Spica Astrology, куратор курсів «Астромарафон», «Астрологія як професія». Проводить консультації з усіх видів астрологічних послуг.

Докладніше
Олена Кулакова

Астролог – випускниця Академії Spica Astrology, куратор курсів «Астромарафон», «Астрологія як професія». Проводить консультації з усіх видів астрологічних послуг.

Моє серце належить місту, в якому я народилася - Маріуполю, тому просочене з народження морським бризом, солоним морем, співом чайок, Азовським характером та вірою в добро.

Докладніше

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ