Курс «Аналіз карт Таро»

  • Початок  05.06.2023
  • Тривалiсть  1 месяц
  • Додадковий доступ + 1 місяць
  • Курс у записi  + 2 онлайн уроки з практикой
  • Практика у телеграм каналі із зворотнім зв'язком від кураторів
  • Курс проходить за системою Таро Тота (Алістера Кроулі)

Переверніть своє бачення світу – здобувши глибокі знання на нашому курсі!
Таро – універсальний інструмент для отримання практично будь-якої інформації та конкретних підказок для успішного вирішення будь-якої ситуації.

Купити курс

Опис курсу

ТАРО - це потужний інструмент, який допомагає розібратися в почуттях - своїх і чужих, розвиває інтуїцію, вчить передбачати і (головне!) слухати і чути себе.

22 старших аркани Таро – це архетипічні психологічні ролі, якими ми повинні навчитися усвідомлено керувати, щоб стати набагато щасливішим у житті.

Можливість подивитися всередину себе та знайти свої справжні бажання, прагнення. Це як чесна розмова із самим собою.
Цей курс включає:

 Після закінчення курсу ви зможете:

 Для проходження даного курсу вам необхідно придбати карти Таро Тота (Алістера Кроулі). Ви можете купити їх будь-яким зручним для вас способом. Рекомендуємо купувати оригінальні карти, це ви можете уточнити у продавця. Карти зовні можуть відрізнятися і мати трохи різний дизайн, вибирайте на власний розсуд. Головне, щоб це були карти Таро Тота (Алістер Кроулі).

P.S. Якщо у вас на момент проходження курсу немає можливості придбати дану колоду, але є в наявності класична колода Таро Уейта, вона теж підійде, просто на нашому курсі ми вивчатимемо символізм, і вам зрозуміліше буде працювати з колодою Кроулі. У майбутньому ви зможете придбати вже ті карти, які вважаєте за потрібне.

Як проходитиме курс

Доступна методика навчання

Навчання проходитиме на спеціальній освітній платформі. У вас буде особистий кабінет та доступ до запису 5 теоретичних відео уроків. У дати згідно з розкладом, у вас буде відкриватися доступ до заняття. Для проходження курсу вам знадобиться доступ до інтернету та колода карт Таро Тота (Алістера Кроулі).

Практика із реальними людьми

Після закінчення теоретичного курсу ми пропонуємо всім учням практику у закритій групі. Ви будете вчитись робити розклади людям з реальними запитами, і відразу ж отримаєте зворотний зв'язок -  ваша відповідь  на  питання клієнта.

Практичнi заняття

Після вивчення теорії саме практика допоможе вам закріпити знання, навчитися правильно та коректно трактувати карти і відчувати ситуацію. Після кожного уроку на вас чекає домашнє завдання, виконавши яке ви закріплюватимете ваші знання на практиці в групі. Ми підбираємо найцікавіші та інформативні розклади, які максимально детально і глибоко розкривають ситуацію,  про яку запитує клієнт.Зворотній зв'язок

Для всіх учасників навчання є підтримка у телеграм-каналі, наші куратори відповідатимуть на всі ваші запитання. Таким чином, кожен учасник отримує зворотний зв'язок, може поставити будь-яке питання щодо курсу та отримати кваліфіковану відповідь. Розклади, які ви робитимете самостійно, перевірятимуть куратори курсу і даватимуть зворотний зв'язок у друкованому вигляді або аудіоповідомленні.


Залишились питання? Надсилайте заявку, записуйтесь на курс і ми зв'яжемося з Вами, відповімо на всі запитання та надішлемо всю необхідну інформацію.
Купити курс

Структура курсу

7 занять

Урок 1. Карти Таро. Вступ. Молодші аркани.(05.06)
 Урок 2. Таро. Фігурні карти.(10.06)
 Урок 3. Таро. Старші аркани.(15.06)
Практика. Онлайн практика (20.06 о 19-30 за  Києвом)
Урок 4. Архетипи ТАРО – як фігури внутрішнього світу людини. Робота з архетипами - потужний інструмент, щоб достукатися до нашої підсвідомості.(21.06)
Урок 5. Таро нумерологія. Прорахунок матриці долі.(26.06)
Практика. Онлайн практика.(30.06 о 19-30 за Києвом)
Практика з клієнтами у закритій телеграм-групі. (05.07)

Вартiсть курсу

Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншої країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будьласка до наших менеджерів у любий зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквизити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 

Анализ карт Таро
2900 грн
Сплатити

Інші курси

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ