Сумісність (синастрія)

 *друкована інформація не надається
**консультант не несе відповідальності за дані надані клієнтом, у разі надання невірних даних народження, необхідно розуміти, що вся інформація буде побудована на цих даних
***за необхiднiстю термiнового замовлення, вартiсть консультацiї збільшується на 50% 

 Цю консультацію можна замовити лише за умови, що ви знаєте точний час народження одного з партнерів (по бирці з пологового будинку).

Якщо ви не знаєте точного часу народження хочаб одного з партнерів:

✅ У такому разі вам необхідно додатково замовити послугу для уточнення часу народження,пройшовши за цим посиланням: Ректифікація: розрахунок часу народження

 ✅ Або ж ви можете замовити послугу, до якої входить розрахунок часу народження,перейшовши за цим посиланням: Повна астрологічна консультація

Взаємини між людьми – одна з найактуальніших і найскладніших тем у всі часи. Здається, всі ми зіштовхувались хоча б раз із непрозумінням, чи це партнер по шлюбу, колега по роботі, інші близькі нам люди. Астрологія дуже ефективна у пізнанні себе та іншої людини, а значить допоможе зрозуміти нам мотиви та очікування вашого партнера.

З усіма людьми, які поруч із вами, у вас є сумісність. Ми не можемо спілкуватися з тими, з ким маємо несумісність. Важливо розуміти, що сумісність не гарантія вічного щастя. Однак, цей вид консультації вам допоможе дізнатися основні ключі до гарної ​​взаємодії з партнером.

До цієї консультації входить:

Після оплати консультації, ми опрацюємо ваше замовлення і з вами зв'яжеться ваш консультант протягом 1-2 днів, погодить з вами дату та час вашої зустрічі. Всі ваші дані та питання ви писатимете безпосередньо вашому консультанту. Консультація проходитиме у відео або аудіо форматі, у зручному для вас месенджері.Рекомендуємо підготувати всі ваші запитання до початку консультації та надіслати їх вашому консультанту.

Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншої країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будь ласка до наших менеджерів у любий зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквизити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 

2000 грн.
Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ