Ректифікація: розрахунок часу народження

*консультацию проводять ученицi Анни Карпєєвої
**за необхiднiстю термiнового замовлення, вартiсть консультацiї збільшується на 50% 

Вірний час народження дуже важливий для якісного аналізу натальної карти чи побудови точного прогнозу, іноді навіть декілька хвилин мають велике значення в інтерпритації. Тому, якщо ви не знаєте точного часу народження, ви можете замовити послугу ректифікації. Для визначення часу, вам знадобиться пригадати дати чи хоча б роки та сезони важливих подій із вашого життя, чим точніша дата, тим краще. Наприклад такі як: переїзди, важливе навчання, зміна професії чи міста роботи, важливі стосунки та одруження, розлучення, народження дітей, нещасні випадки, операції чи серйозні проблеми зі здоровʼям, втрати близької людини, втрати житла, придбання чи продаж автівки, ваши стосунки з батьками. Необовʼязково, що все з цього переліченого було у вашому житті, це лише приклади того, що може питати у вас консультант. Також обовʼязково знадобляться 3-4 ваших фото, бажано свіжих, зроблених за останній рік. За допомогою цієї інформації ми зможемо вирахувати ваш точний час народження. Потрібна взаємна праця, вас та консультанта, тому будьте максимально відверті та інформативні, потрібно якнайбільше точних дат подій.

Після оплати з вами зв'яжеться консультант та надішле анкету, яка містить питання про дати важливих подій з вашого життя. Далі, методом розрахунків та аналізу, консультант ректифікує точний час вашого народження та надішле його вам. Після цього ви можете сміливо замовляти будь-які астрологічні послуги та бути впевненим у точності інформації та прогнозу!

Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншої країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будь ласка до наших менеджерів у любий зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквизити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 

2100 грн.
Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ