Аналіз натальної карти

*друкована інформація не надається
**консультант не несе відповідальності за дані надані клієнтом, у разі надання невірних даних народження, необхідно розуміти, що вся інформація буде побудована на цих даних
***за необхiднiстю термiнового замовлення, вартiсть консультацiї збільшується на 50% 

Цю консультацію можна замовити лише за умови, що ви знаєте свій точний час народження (по бирці з пологового будинку).

Якщо ви не знаєте точного часу народження:

✅ У такому разі вам необхідно додатково замовити послугу для уточнення часу народження,пройшовши за цим посиланням: Ректифікація: розрахунок часу народження

✅ Або ж ви можете замовити послугу, до якої входить розрахунок часу народження перейшовши за цим посиланням:  Повна астрологічна консультація

Аналіз натальної карти нагадує знайомство із самим собою, зрозуміти "хто я такий" і що підготувала для нас доля.

В консультацію "Аналіз натальної карти" входить наступна інформація:

  1. Астропортрет особистості: психологічний портрет, особливості характеру, сильні/слабкі сторони, таланти, здібності.
  2. Матеріальна складова: опис сфер життя, де людина перебуває у ресурсі, фінанси, джерела доходів, прибутковий вид діяльності, заробіток.
  3. Кар'єрне зростання, найвища мета, мотивація. Фріланс, найману працю чи свій бізнес. Розбір можливостей закладених на час народження.
  4. Особисте життя, сім'я, діти, взаємини, партнерство. Очікування шлюбу, аналіз образу партнера.
  5. Аналіз ресурсу для зростання та розвитку, приховані можливості. Які якості необхідно навчитися виявляти для найкращого прояву та реалізації життєвої мети.

До цієї консультації не входить прогнозування подій та підбір дат для ваших подій.

 Після оплати консультації, ми опрацюємо ваше замовлення і з вами зв'яжеться ваш консультант протягом 1-2 днів, погодить з вами дату та час вашої зустрічі. Всі ваші дані та питання ви писатимете безпосередньо вашому консультанту. Консультація проходитиме у відео або аудіо форматі, у зручному для вас месенджері. Рекомендуємо підготувати всі ваші запитання до початку консультації та надіслати їх вашому консультанту.


Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншої країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будь ласка до наших менеджерів у любий зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквизити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 

2900 грн.
Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ