Повна астрологічна консультація

*друкована інформація не надається
**за необхiднiстю термiнового замовлення, вартiсть консультацiї збільшується на 50% 

Дана консультація включає:

  1. Ректифікація (за потреби). Якщо ви не знаєте точного часу народження, потрібно буде заповнити анкету з датами важливих подій у вашому житті, а консультант зробить розрахунок точного часу народження.
  2. Аналіз вашої натальної карти та надання закладеної в неї інформації по всіх сферах життя: ваші особливості та таланти, кохання та стосунки, бізнес та кар'єра, сім'я та діти, реалізація в житті, нерухомість та переїзд, духовний шлях та призначення. Усі події нашого життя – це набір причинно-наслідкових зв'язків. Натальна карта дуже чітко показує їх, визначає послідовність, розкриває шляхи розв'язання та методи виходу з різних ситуацій.
  3. Прогнозування подій на найближчі 3 роки. Консультант повідомляє періоди (дати) основних подій у житті за вказаними вами сферами. Ви можете уточнити найбільш сприятливі періоди протягом найближчих 3 років для здійснення певних дій, а також несприятливі періоди для найбільш ефективного планування. Уточнити ваші запитання ви зможете безпосередньо з консультантом.

3.2 Або ж ви можете вибрати замість опції прогнозування подій, розбір сумісності з партнером та прогнозування розвитку ваших відносин. Вибір опції ви погодите з консультантом.

Повна астрологічна консультація дає знання та розуміння себе - у цьому і є сенс життя. Якщо ви хочете отримувати можливість відчувати насолоду від життя, розуміючи кожен свій крок, що він зроблений не дарма і будь-яка ситуація - це привід для того, щоб стати на сходинку вище, ви просто повинні знати "хто ви". Адже наша усвідомленість проявляється в тому, що ми знаходимо  розуміння себе та навколишнього світу.

Після оплати консультації, ми опрацюємо ваше замовлення і з вами зв'яжеться ваш консультант протягом 1-2 днів,  та погодить з вами дату та час вашої зустрічі. Всі ваші дані та питання ви писатимете безпосередньо вашому консультанту. Консультація проходитиме у відео або аудіо форматі, у зручному для вас месенджері. Рекомендуємо підготувати всі ваші запитання до початку консультації та надіслати їх вашому консультанту.

Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншої країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будь ласка до наших менеджерів у любий зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквизити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 


Повна астрологічна консультація 4500 грн.
Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ