Аналіз дитячої натальної карти

*друкована інформація не надається
**консультант не несе відповідальності за дані надані клієнтом, у разі надання невірних даних народження, необхідно розуміти, що вся інформація буде побудована на цих даних
***за необхiднiстю термiнового замовлення, вартiсть консультацiї збільшується на 50% 

Цю консультацію можна замовити тільки за умови, що ви знаєте точний час народження (по бирці з пологового будинку).

Виховання дитини, напевно, одна з хвилюючих тем для батьків. Весь час виникають питання, як порозумітися, які таланти розвивати, як правильно направляти  в житті, які секції та гуртки обрати для дитини, щоб максимально сприяти її розвитку. Аналіз натальної карти дитини дозволяє відповісти на ці запитання. Насамперед це можливість дізнатися якою мовою потрібно говорити з дитиною, щоб вона вас чула і ви порозумілися, які в неї є потреби і як наповнити їх так, щоб стимулювати  розвиток. Наше завдання допомогти вам сприймати свою дитину такою, якою вона була створена! Показати, що їй потрібно, прибрати ваші нереалізовані мрії. Прийняти вибір душі.

Після оплати консультації, ми опрацюємо ваше замовлення і з вами зв'яжеться ваш консультант протягом 1-2 днів, погодить з вами дату та час вашої зустрічі. Всі ваші дані та питання ви писатимете безпосередньо вашому консультанту. Консультація проходитиме у відео або аудіо форматі, у зручному для вас месенджері. Рекомендуємо підготувати всі ваші запитання до початку консультації та надіслати їх вашому консультанту.

Якщо ваш банк зареєстрований не в Україні, а в іншої країні Європи чи Американського континенту, то можливі затримки платежів. Якщо у вас не виходить здійснити платіж з сайту, зверніться будь ласка до наших менеджерів у любий зручний для вас месенджер (кнопки знаходяться у нижньому правому куту будь якої сторінки), вони надішлють вам реквизити чи рахунок за якими ви зможете здійснити оплату. 

1500 грн.
Оплатити

Контакти

Підписуйтесь на наші соцмережі:

   

Підписуйтесь на наш Telegram:

SpicaAstrology
НАПИШІТЬ НАМ